Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar

Bankaların, daha fazla kredi kullanmak için farklı kampanyalar düzenledikleri ve farklı isimlerle ya da kefaletleri olan kredileri garantör olmadan kullandıkları söyleniyor. Evde bayanlar kredisi, öğrenci kredileri, kredili kredi, maaş maaşı gibi kredi. Krediler ne olursa olsun, bankalar için bir koşul olmadığını kontrol edin. Bu koşullar yerine getirilmezse, bankalar kredi kullanmazlar. Burada size bankalar olsun ya da olmasın, bankaların bankaların tutumlarını nasıl benimsediği hakkında bilgi vereceğiz.

Maaş Tedarik Olmayan Krediler

Bankalar, gelir belgesi vermeden kredi çıkarması düşünülüyor mu? Veya böyle söyleyin. Senin bir arkadaşın var. Senden ödünç almanı istediler. Bununla birlikte, arkadaşınızın herhangi bir işi yoktur, işsiz güçsüzdür ve başka yerlerden maddi destek yoktur. Eğer şimdi iseniz, arkadaşınız para ödünç verecek mi? Eğer samimi bir cevap talep edilirse cevap hayır olacaktır. Borç, paranın iade edilmeyeceği ya da paranın kopacağı dönemde ödenir. Burada, bankalarda verdiğimiz gibi, geri dönmekle yükümlü olan kredilerin onaylanmadığı, yüzlerce kişinin bankaya kredi başvurusu yaptığı anlamına geliyor.

Gelir Belgesi veya Maaş Bordrosu Veya Kredi Yok

Şimdiye kadar kredi kullanan ancak maaş bordrosunu bankaya sunmayan herkesin kolunu ödünç alamayacağını öğrendik. Maaş bordrosundan veya başka yerlerden gelir belgesi olmayan insanlar nasıl kredi alabilirler? Çok basittir, bu kişiler, maaş bordrosu olmayan kişinin garantörü olması koşuluyla, krediyi kullanabilirler. Elbette, sadece kefilin bir gelir belgesi olmanın şartı olduğunu söyleyelim. Bankalar düzenli ve sabit gelirli bir kefili olan maaşlı olmayan kişilere kredi verebilirler. Diğer taraftan maaşlı olmayan maaş bordrosu varsa, taşınacak ve kaydedilecek – taşınmaz mal bankaya ipotek verilirse kredi kullanılabilir olacaktır.

Maaş Müşteri’ye Hızlı Krediler

Son olarak, bankalar maaşlarını kendi bankalarında ödeyen maaşlı müşteriler için kredi taleplerinde maaş bordrosu istemez. Krediyi kullanan kişi maaşını bildiğinden, krediyi kullanıp kullanamayacağına hemen karar verebilir. Banka, maaş müşterilerinin kredi taleplerini çok hızlı değerlendirir ve kredi başvurusunu aynı gün içinde sonuçlandırır ve kredi tutarını lehtarın veya müşterinin hesabına aktarır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir